|
ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΝΤΕΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΔΕ ΑΠΟ 10/02/2006 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 14/02/2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ01- ΘΕΟΛΟΓΟΙ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ |
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ |
ΙΩΑΝΝ |
ΘΕΟΔΩ |
Α΄ Αθήνας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ02- ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΓΙΑΤΡΑ |
ΖΩΗ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
Γ΄ Ηλείας |
|
2 |
ΗΛΙΑΔΟΥ |
ΕΛΙΣΑΒΕΤ |
ΧΑΡΑΛ |
ΑΙΚΑΤ |
Β΄ Κοζάνης |
|
3 |
ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΣΤΕΡΓ |
ΜΑΡΙΑ |
Α΄ Θεσσαλονίκης |
|
4 |
ΛΙΑΛΙΟΣ |
ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΑΘΑΝΑ |
ΑΝΘΟΥ |
Α΄ Γρεβενών |
|
5 |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ |
ΑΝΤΩΝΙΑ |
ΔΗΜΗΤ |
ΜΑΡΙΑ |
Δ΄ Καβάλας |
|
6 |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΜΑΡΙΑ |
Δ΄ Αρκαδίας |
|
7 |
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ |
ΑΘΗΝΑ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΜΑΡΙΑΝΘΗ |
Α΄ Κεφαλληνίας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΒΡΥΝΙΩΤΗ |
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ |
ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΕΛΕΝΗ |
Δ΄ Ηλείας |
|
2 |
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
Α΄ Αργολίδας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ04- ΦΥΣΙΚΟΙ-ΧΗΜΙΚΟΙ-ΒΙΟΛΟΓΟΙ ΚΛΠ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΣΠΑΝΟΥ |
ΑΘΗΝΑ |
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
Γ΄ Ηλείας |
|
2 |
ΤΣΙΛΙΑΚΟΥ |
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ |
ΓΕΩΡΓ |
ΔΗΜΗΤ |
Γ΄ Βοιωτίας |
|
3 |
ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
ΠΕΛΑΓΙΑ |
Γ΄ Σάμου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ06- ΑΓΓΛΙΚΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΛΥΓΚΟΥ |
ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΔΗΜΗΤ |
ΚΑΛΛΙ |
Γ΄ Αθήνας |
|
2 |
ΤΣΙΑΤΣΟΥ |
ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΣΤΕΦΑ |
ΠΑΝΑΓ |
Α΄ Βοιωτίας |
|
3 |
ΚΟΥΡΕΛΟΥ |
ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΝΙΚΟΛ |
ΕΥΡΙΔ |
Α-Δωδεκάνησα |
|
4 |
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ |
ΕΛΕΝΗ |
ΑΠΟΣΤ |
ΦΩΤΕΙ |
Α-Δωδεκάνησα |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ07- ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ |
ΜΑΡΘΑ |
ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
Α΄ Μαγνησίας |
|
2 |
ΦΙΛΙΟΥ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
ΕΛΕΝΗ |
Α΄ Χανίων |
|
3 |
ΧΑΣΙΩΤΗ |
ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΧΡΥΣΑΥΓΗ |
Β΄ Χανίων |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ09- ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΒΑΣΑΡΑ |
ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΣΑΒΒΑ |
ΧΡΥΣΟ |
Β΄ Πειραιά |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ12.01- ΠΟΛΙΤ.ΜΗΧ.-ΑΡΧΙΤΕΚΤ.-ΤΟΠΟΓΡ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΣΦΕΤΚΟΣ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΑΡΕΤΗ |
Γ΄ Ευβοίας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ12.04- ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣ. - ΝΑΥΠΗΓΟΙ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ |
ΚΩΣΤΑΣ |
ΣΤΕΦΑ |
ΑΙΚΑΤ |
Γ΄ Θεσσαλονίκης |
|
2 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
ΜΙΧΑΗΛ |
ΘΕΩΝΗ |
Α΄ Ανατ. Αττικής |
|
3 |
ΤΣΙΛΟΓΛΑΝΙΔΟΥ |
ΑΝΝΑ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
Γ΄ Λασιθίου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ14.01- ΙΑΤΡΟΙ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ-ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΝΤΟΪΛΙΑΝΗΣ |
ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΧΡΥΣΟΥΛΑ |
Α΄ Ανατ. Αττικής |
|
2 |
ΦΥΝΤΙΚΟΓΛΟΥ |
ΜΙΧΑΗΛ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΕΡΕΦΙΛΗ |
Β΄ Ανατ. Αττικής |
|
3 |
ΜΑΪΣΗ |
ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ |
ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
Α΄ Φωκίδας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ17.02- ΜΗΧ/ΛΟΓΟΙ-ΝΑΥΠ.ΕΜΠ.Ν. ΑΣΕΤΕΜ-ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΜΠΑΚΑΣ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΛΕΩΝΙ |
ΑΚΤΙΝ |
Α΄ Θεσπρωτίας |
|
2 |
ΚΥΡΑΝΑ |
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ |
ΓΕΩΡΓ |
ΔΙΟΛΕ |
Α΄ Βοιωτίας |
|
3 |
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ |
ΧΡΥΣΟΥΛΑ |
ΒΑΣΙΛ |
ΚΩΝΣΤ |
Α΄ Βοιωτίας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ17.03- ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ-ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΚΑΣΙΜΗΣ |
ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΦΑΝΗ |
Α΄ Πειραιά |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ18.01- ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ-ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ-ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΡΓ. ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. ΕΥΡΗΜΑΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΣΑΡΑΦΗ |
ΑΝΤΙΓΟΝΗ |
ΚΩΝ/Ν |
ΜΑΡΙΑ |
Γ΄ Θεσσαλονίκης |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΕ18.10- ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΔΟΜΠΡΟΓΛΟΥ |
ΑΝΝΑ |
ΗΛΙΑΣ |
ΙΦΙΓΕ |
Γ΄ Θεσσαλονίκης |
|
2 |
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ |
ΑΝΝΑ |
ΛΑΖΑΡ |
ΑΝΑΣΤ |
Β΄ Πειραιά |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ |
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ |
ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ |
|
1 |
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΝΔΡΕΑΣ |
ΧΡΗΣΤ |
ΑΙΚΑΤ |
Γ΄ Ηλείας |
|